• امروز شنبه 15 بهمن ماه 1401
 

مرکز آموزش زبان آب و برق خوزستان

 

معرفی :

مجتمع عالي آموزشي و پژوهشي صنعت آب و برق خوزستان با سابقه 20 ساله در امر آموزش و ارتقاء سطح دانش پرسنل آب و برق در خوزستان افتخار داشته و دارد که در امر آموزش زبان انگليسي با استفاده از پتانسيل بالاي خود ،به کار گيري آزمايشگاه مجهز و اساتيد و کادر آموزشي مجرب خدمات شاياني به پرسنل صنعت ارائه دهد . در همين راستا ، اين مجتمع جهت نيل به اهداف متعالي خود در امر آموزش و بهره مندي عموم مردم از اين امکانات و خدمات ،در سال 1388 اقدام به تاسيس مرکز آموزش زبان صنعت آب و برق خوزستان با مجوز رسمي از آمزش و پرورش استان خوزستان و تحت نظارت زبانکده سيمين تهران نمود تا بتواند تجربيات و دانش خود را که طي ساليان دراز و با فراز و نشيب بسيار بدست آورده است ،در اختيار همشهريان محترم خود قرار دهد .بر اين اساس اين مجتمع با دعوت از اساتيد و کارشناسان زبانکده سيمين تهران مبادرت به برگزاري دوره TTC جهت آموزش مدرسين خود و آشنايي با تکنيکهاي روز روش تدريس نمود .مرکز آموزش زبان با دارا بودن فضاي سبز مناسب ،کافي شاب ،پارکينک مناسب ،آزمايشگاه زبان به تعداد 30 نفر ، آزمايشگاه سيار ، کتابخانه ديجيتالي کلاسهاي مجهز به ويديو پروژکتور ،کامپيوتر و ضبط صوت محيطي جذاب ، آرام و مناسب براي فراگيري زبان آموزان فراهم نموده است. اساتيد اين مرکز با بکارگيري روشهاي نوين ،به زبان آموزان کمک مي کنند تا بتوانند از دوره هاي اوليه مبادرت به صحبت کردن انگليسي نمايند .اين مرکز پس ازارائه صدها دوره زبان و هزاران ساعت آموزش در سطوح مختلف آموزش زبان جهت خردسالان ،نوجوانان و بزرگسالان و برگزاري کلاسهاي آمادگي جهت دوره هاي IELTS و TOEFL بکارگيري اساتيد دانشگاه ، گامي نوين در امر آموزش زبان در سطح استان برداشته است .

برتري هاي مرکز زبان آب و برق خوزستان :

 • اعطاي مدرک دوره هاي تخصصي معتبر و قابل قبول دستگاه هاي دولتي و وزارت کار

 • دارا بودن آزمايشگاه مجهز به 30 کابين و تلويزيون 52 اينچ

 • کلاس هاي مجهز به سيستم هاي کامپيوتري و پروژکتور

 • سالن آمفي تئاتر براي همايش و دوره هاي فشرده


دوره هاي برگزار شده در مرکز زبان آب و برق خوزستان


1_آزمون هاي بين المللي و داخلي

 • دوره هاي آمادگي آزمون هاي بين المللي IELTS توسط مدرس تاييد شده idp Australia و عضو IELTS Administration

 • دوره هاي آمادگي GRE و GMAT به همراه 3 آزمون آزمايشي و تحليل نتايج

 • دوره هاي آمادگي زبان تخصصي دکتري داخلي MCHE/MSRT
  و تافل (pbt/ibt)


2_ دوره هاي تخصصي

 • دوره هاي فشرده آشنايي با روند آزمون مديريت اجرايي

 • دوره فشرده آشنايي با ساختار آزمون زبان DBA/MBA

 • دوره مکاتبات بين الملل با موئسسات علمي و تحقيقاتي جهان

 • دوره آشنايي با قراردادهاي بين المللي و نحوه تحليل آن

 • دوره آشنايي با قراردادهاي FIDIC و کاربردهاي آن

 • دوره آشنايي با قراردادهاي DBO/DB/EPC/EPCFM/EPCFOM/BOT/BOO

 • دوره شيوه مذاکرات بين الملل


3_ دوره هاي عمومي

الف) مرکز زبان آب و برق خوزستان دوره هاي آموزشي زبان بزرگسالان به روش (Intensive Language Learning Forum (ILLF را به صورت دوره هاي فشرده آزاد سه ماهه بر اساس برنامه آموزشي مؤسسه McMillan Institute ايالت متحده برگزار مي کند . اين دوره ها به پرورش تمامي مهارت هاي زبان انگليسي زبان آمزان بزرگ سال همچون دستور و نگارش (Grammar and Writing skills) ، خواندن و درک مفاهيم (Reading and Comprehension) و گفت و شنود (Listening and Speaking) به صورت يکپارچه مي پردازد.
زبان آموز در روز پنج شنبه و جمعه از ساعت 8/30 صبح الي 13 در زبانکده به فراگيري هر سه مهارت خواهد پرداخت و در انتهاي دوره پس از آزمون جامع دوره با اخذ گواهينامه پايان دوره مجاز به شرکت در دوره هاي تکميلي بالاتر است. دوره هاي مذکور دوره هاي ILLF به شرح زير مي باشد.

نام دوره مفاد دوره طول دوره
دوره مبتدي دستور و نگارش - خواندن و درک مفاهيم - گفت و شنود پايه 3 ماه
دوره متوسط نگارش پايه - گفت و شنود پيشرفته - خواندن و درک مفاهيم پيشرفته 3 ماه
دوره پيشرفته مقاله نويسي - خواندن متون تخصصي و علمي - مکالمه موضوعي 3 ماه

ب) دوره هاي مکالمه بزرگسالان به صورت communicative و با استفاده از کتاب آموزشي Touchstone و ويدئو همان کتاب می باشدج) برگذاري دوره هاي مکالمه خردسالان با کتاب Pockets و Familly Friends
ارتباط مستقيم :

نشانی :

گلستان - خيابان کاشان - روبروي مجتمع عالي آموزشي و پژوهشي صنعت آب و برق خوزستان

شماره تماس :

33340526 - 061

وب سایت :

ls.kwphc.ir