تودیع و معارفه سرپرست مجتمع

 به گزارش روابط عمومی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان: مراسم تکریم و معارفه رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان با حضور مدیر و رئیس دفتر بازرسی مجامع سازمان آب و برق خوزستان و همچنین جمعی از معاونین مدیران و پرسنل مجتمع آموزشی برگزار شد.

طی این مراسم مهندس محسن انصاری به عنوان سرپرست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان منصوب و از زحمات  دکتر نرگس ظهرابی تقدیر به عمل آمد.

 مهندس رئیسی مدیر دفتر بازرسی و مجامع سازمان آب و برق خوزستان در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های دلسوزانه دکتر نرگس ظهرابی طی دو سال تصدی ریاست مجتمع گفت:

 به حمدالله ظرفیت بسیار خوبی در زمینه آموزش و پژوهش در مجتمع آموزشی خوزستان به وجود آمده که این را مدیون تلاش های دکتر ظهرابی و مجموعه همکاران این مجتمع هستیم.

جایگاه مناسبی را در سطح آموزش وزارت نیرو در استان و حتی در کشور احراز کرده ایم، مهندس رئیسی در ادامه به روشن بودن مسیر و اهداف پیش رو اشاره کرد و افزود:

 بر اساس ریل گذاری های صورت گرفته و همچنین حمایت مجموعه دفتر مدیریت بازرسی و مجامع، تلاش، پشتکار و البته انگیزه‌ای دوچندان می طلبد تا به امید خدا بتوانیم قطب آموزشی - پژوهشی صنعت آب و برق استان و سپس کشور باشیم.

 دکتر نرگس ظهرابی رئیس سابق مجتمع آموزشی نیز ضمن قدردانی از زحمات و مجدانه پرسنل گفت:

 طی این مدت دو سال  که در مجتمع آموزشی توفیق خدمت داشتم به لطف خدا و همت همکاران توانستیم به دستاوردهای ارزشمندی در زمینه های آموزشی و پژوهشی دست یابیم.

دکتر ظهرابی به نمودار رو به رشد عملکرد دو ساله اشاره کرد و افزود:

این مهم را مدیون همت بلند و دلسوزانه شما همکاران هستم. دکتر ظهرابی در پایان برای ریاست جدید مجتمع آموزشی و دیگر همکاران  آرزوی توفیق کرد. وی در ادامه این نکته را مهم برشمرد که ادامه همین مسیر رو به رشد مرهون همدلی و پشتکار و البته تمرکز به متن و فاصله گرفتن از هر گونه حاشیه احتمالی است.

مهندس محسن انصاری سرپرست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان ضمن  تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و سومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تبریک و تهنیت به مناسبت ۱۳ رجب، میلاد امام اول شیعیان حضرت علي(ع) و روز پدر، از  زحمات دکتر ظهرابی قدردانی کرد و افزود:

جا دارد قبل از هر چيز تشکري داشته باشم از حسن اعتمادي که به اين حقير شده است، خصوصاً از مديريت مجموعه محترم سازمان آب و برق خوزستان، دکتر ایزد جو، دکتر خدابخشی، مهندس رئیسی و مهندس عچرش، همچنین رياست محترم آموزشهای تخصصی و صالحيت حرفه اي صنعت آب و برق جناب آقاي دکتر فدائي تهرانی و معاون محترم تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو و رياست محترم هيات امنا جناب آقاي دکتر انجم شعاع که با ابلاغ اين حکم، توفيق خدمتگزاري به نظام مقدس جمهوري اسلامي در اين مجتمع را براي بنده فراهم نمودند. ضمنا جا دارد از حضور همه همکاران عزيز و سروران ارجمندي که زحمت کشيدند و در اين جلسه حضور بهم رساندند، صميمانه سپاسگزاری کنم.

 سرپرست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان در رابطه با زحمات و خدمات دکتر ظهرابی عنوان کرد:

زمان تصدی ایشان به واقع نقطه عطفی در تمام دوران مجتمع آموزشی است.

 ایشان با اشاره به تهیه سند راهبردی پنج ساله که اخیراً تدوین شده، افزود در این سند مسیر مشخص، اهداف و برنامه ها و راهکارها نیز تعیین شده است هم اکنون نیاز به همت مجدانه و تلاش دلسوزانه مجموعه معاونین مدیران و همکاران مجتمع داریم.

 مهندس انصاری عنوان داشت:

جهت رسیدن به این مهم نکاتی را برای خودم اصل می دانم که عبارتند از:

- در انجام امور معتقد به علم محوری، برنامه محوری، کارشناس محوری، اخلاق محوری و انضباط محوری هستم.

 - تمرکز مطلق بر انجام صرف وظیفه کاری و دوری از مسائل حاشیه‌ای و سیاسی کاری

- داشتن، تعامل سازنده با شرکت ها و البته  اصل مشورت در تمام امور را مد نظر خواهم داشت.

- مخالف حذف یا نادیده گرفتن تصمیمات، سیاستها و اقدامات خوب گذشته خواهم بود و معیشت کارکنان از جمله مسائل حائز اهمیت برای اینجانب هستند.

 مهندس انصاری گفت:

 طی ۲۰ سال سابقه خدمت در این مجتمع با چالش های بسیاری مواجه بوده ایم اما به لطف خدا علیرغم هرگونه فراز و فرود توانستیم از آنها عبور کنیم.

مهندس انصاری در خصوص عملکرد دو سال اخیر اینگونه عنوان کرد:

 درصد رشد عملکرد آموزشی در سال ۹۹ نسبت به ۹۸،  در حدود ۶۱ درصد و از در ۹ ماهه ۱۴۰۰ نسبت به ۹ ماهه ۹۹، حدود ۴۰ درصد بوده است.

  امیدوارم با همت و همراهی همه همکاران بتوانیم این وضعیت رو به رشد رو تحکیم ببخشیم و علاوه بر آن نیز شاهد رشد عملکرد بهتر و رضایتمندی بیشتر شرکتهای طرف قرارداد و هیات امنای محترم باشیم .

 در پایان جلسه مهندس عچرش رئیس دفتر بازرسی و مجامع سازمان آب و برق خوزستان ضمن قدردانی از دکتر نرگس ظهرابی و اهدای لوح تقدیر به ایشان، حکم انتصاب محسن انصاری را به وی اعطا کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید