• امروز چهارشنبه 30 مهر ماه 1399
 
نشست سه جانبه جهت هم اندیشی برگزار شد.

نسخه چاپي
بازديد : 1633

 

نشست هم اندیشی رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و نماینده محترم شهرستان های مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتگل با  اعضای هیئت ‌علمی و اساتید مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان و دانشگاه صنعت نفت با محوريت آینده نگری سیاست های حوزه انرژی برگزار گردید.

در ابتدای این نشست، ریاست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان به ارائه ظرفیت های استان خوزستان و مجتمع آموزشی در زمینه های آموزشی و پژوهشی پرداخت. دکتر ظهرابی همچنین در خصوص لزوم حمایت از گسترش آموزش های تخصصی و فنی به منظور توانمندسازی کارکنان صنعت آب و برق و کاهش هزینه های عملیاتی، توانمندسازی جوامع محلی وچگونگی صادرات خدمات فنی تخصصی سخن گفت و  در ادامه، پیشنهادات نخبگان صنعت آب و برق در زمینه های، سرمایه گذاری و پژوهش، سیاست های بازار برق و توسعه زیست بوم نوآوری و فناوری ارائه گردید.

در این نشست اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعت نفت نیز به ارائه ظرفیت های این دانشگاه و محدودیت های موجود در زمینه توسعه فعالیت های آن پرداخت.

 دکتر عباسی نماینده کازرون و کوه چنار و رئیس کمیسیون انرژی، ضمن تشکر و قدردانی از نقطه نظرات ارائه شده به بیان دیدگاه های کمیسیون انرژی در مورد لزوم حمایت از جوامع محلی و استان های میزبان صنایع حوزه انرژی سخن گفت و افزود:

 ضمن اعلام آمادگی این کمیسیون جهت دریافت نظرات کارشناسی نخبگان صنعت، به لزوم استقرار واحدهای ستادی حوزه نفت و انرژی در استان های جنوبی، به منظور درک بهتر از شرایط محیطی این استان ها اشاره کرد.

در پایان این جلسه هم اندیشی،  دکتر ورناصری نماینده محترم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل ضمن دعوت از نخبگان صنعت  نفت و آب و برق به مشارکت در تدوین سیاست های کلان این حوزه به بیان آمادگی کامل این کمیسیون جهت ایجاد ۸حلقه  ارتباطی میان سیاست گذاران، تصمیم گیران و ذی نفعان حوزه انرژی پرداخت. اعضای هیئت علمی و اساتید حاضر در جلسه نیز آمادگی کامل خود جهت همکاری با این کمیسیون را اعلام نمودند.

 

 
ارسال شده توسط : روابط عمومی در تاريخ : 1399/5/11 ساعت : 11:40:18 AM

نام :  
ايميل :    
پيام :    
کد امنیتی :
Captcha image
Show another codeبارگذاری مجدد کد امنیتی