• امروز چهارشنبه 30 مهر ماه 1399
 
در راستای همگام سازی آموزشی

نسخه چاپي
بازديد : 317

دومین نشست هم اندیشی مجتمع عالی آموزشی ‌پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان با مدیران آموزش سازمان آب و برق خوزستان و شرکت های بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی و آبرسانی طرف قرارداد آن سازمان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع، در این جلسه نرگس ظهرابی رییس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان به پاسخ پرسش ها و ابهامات مدیران و مسئولین آموزش شرکت های طرف قرارداد پرداخت. وی در پاسخ به چگونگی نحوه ی محاسبه تعرفه های آموزشی حضوری و غیرحضوری بصورت الکترونیکی برخط و غیر برخط اظهار نمود: طبق دستورالعمل وزارت نیرو ۲۵ درصد دوره های آموزشی درسال می بایست به صورت دوره های الکترونیکی غیر برخط برگزار گردد و هزینه های دوره طبق دستورالعمل مربوطه محاسبه خواهد شد. ایشان اضافه نمودند تعرفه هزینه های برگزاری دوره غیر حضوری برخط همانند دوره حضوری محاسبه می گردد.  
ظهرابی از قابلیت‌های دوره های غیر حضوری به حذف هزینه های ایاب و ذهاب، ماموریت و امکان استفاده از بستر ارتباطی اینترنت اشاره داشت و افزود:
حضور فیزیکی بیشتر شرکت کنندگان در محل خدمت شان و همچنین دسترسی از طریق گوشی همراه با استفاده از بستر ارتباطی اینترنت از جمله مزایای دیگر این نوع آموزش می باشد.
وی ادامه داد: در صورت ضرورت و درخواست شرکت ها، امکان برگزاری دوره ها به صورت حضوری در محل شرکت و یا در مجتمع آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی میسر خواهد بود.
 مسئولین آموزش سازمان آب و برق خوزستان نیز ضمن تشویق به برگزاری دوره ها به صورت غیر حضوری، ابراز امیدواری نمودند که پیگیری در خصوص افزایش بودجه آموزشی شرکت های طرف قرارداد در دستور کار است.

 

 

 

 
ارسال شده توسط : روابط عمومی در تاريخ : 1399/4/3 ساعت : 10:45:11 AM

نام :  
ايميل :    
پيام :    
کد امنیتی :
Captcha image
Show another codeبارگذاری مجدد کد امنیتی